Povinné čtvrtky

Ve VISIBILITY digital si rádi povídáme. Mezi sebou, s klienty a taky sami pro sebe. Tentokrát si chceme povídat taky s vámi: věčnými začátečníky, marketingovými mazáky i zapálenými nadšenci.

povinny-ctvrtek-visibility-digital-2015-10-22-1Pro tyto účely jsme připravili měsíční Povinné čtvrtky, na kterých vždy rozebereme jedno téma, které trápí nejenom nás, ale především naše klienty. A tudíž může zajímat i vás.

Jak to bude vypadat

Jednou za měsíc se sejdeme nad tématem, které každodenně řešíme. Ať už to jsou sociální sítě, příprava media plánů, úprava webu, správa PPC kampaní a spoustu dalšího. Připravíme si pro vás interaktivní zábavu, během které se s vámi podělíme o naše zkušenosti a prozradíme osvědčené tipy.

Přijďte si rozšířit obzory a naučit se něco nového. Nebo nás jenom navštivte a ukažte nám, že to děláte jinak a funguje vám to.

Rádi se s vámi pobavíme a myslíme si, že vás by to  s námi  mohlo taky bavit. A když ne s námi, tak s vínem určitě!

Kdy: každý měsíc ve čtvrtek

V kolik: Od 18.30

Kde: Impact HUB Praha, Drtinova 10

Povinné čtvrtky vol.4 – 10 otázek před plánováním nového projektu

Máte v hlavě projekt a nevíte, čím začít? Rozjíždíte projekt už nějaký ten pátek, ale nedaří se tak, jak jste si ho naplánovali? Na co je důležité se ptát před jeho plánováním a realizací?

O tom se s vámi v povinný čtvrtek podělí Juraj Sasko, který je aktivní v řadě projektů. Vysypme jich na ukázku z rukávu pár – pohání digitální agenturu VISIBILITY v ČR a na Slovensku, je místopředseda správní rady ADMA, externí lektor Google, prezident neziskové organizace JCI (2015) a člen sdružení Mladých podnikateľov Slovenska. Jaké otázky si klade, než plánuje nový projekt?

Sejdeme se ve čtvrtek 26.5. v 18.30 nad adrese Impact Hub, Drtinova 10.