komunikace na sociálních sítích

Vytvoříme pro vás strategii, díky které zvýšíte nejenom povědomí o své značce či firmě, ale zároveň si vybudujete silnou základnu loajálních fanoušků. Postaráme se o to, aby vaši potenciální zákazníci dostali takový obsah, který odpovídá jejich potřebám a touhám, a díky kterému se zvýší i vaše obchodní výkony.

 • Zhodnotíme vaše dosavadní aktivity na sociálních sítích a navrhneme zlepšení
 • Připravíme pro vás komplexní strategii nebo jednorázovou kampaň
 • Kompletně se postaráme o komunikaci s vašimi fanoušky

Potřebujete nastavit komunikační strategii?


Pro ERV Evropskou pojišťovnu jsme nastavili komunikační strategii, která přináší uživatelům zajímavé a netradiční tipy na cestování v kombinaci s kvalitním cestovním pojištěním. Díky tomu se nám daří měsíčně zvyšovat počet fanoušků, popularitu a dosah stránky.

Potřebujete kompletní správu sociálních sítí?


Na FB stránce Udělám maturituinformujeme méně oficiální, hravou a přístupnou formou o novinkách týkajících se státních maturit. Daří se nám šířit důležitý obsah kanálem, který je pro cílovou skupinu přirozený. Díky tomu mají příspěvky vysoký dosah a interakci.

 • Facebook
 • Instagram
 • Youtube
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Pinterest

Proč od nás chtít správu sociálních sítí

Víme, co se na sociálních sítích nosí a jak asertivně komunikovat s fanoušky. Vytváříme jedinečný zážitek, který přispívá nejen k celkové spokojenosti klienta, ale i k dobrým vztahům.

Budujeme značku

Zvolenými nástroji, příspěvky a interakcí budujeme obraz vaší společnosti. Proto pečlivě vyhledáváme náměty, volíme tón a strategii. Nic nenecháváme náhodě a celou komunikaci přizpůsobujeme vašemu zaměření. Dáváme vědět světu o vás a vaší značce.

Propojujeme

Komunikace na sociálních sítích může skvěle doplňovat a podporovat zejména službu SEO content. Jde o ideální spojení, kdy vytvářený obsah lze přímo sdílet fanouškům, kteří ho budou lajkovat a sdílet dále. Přináší přirozenou návštěvnost, a toho si všímá i Google.

Nastavujeme komunikaci

Sociální sítě jsou typické tím, že na každé tráví čas jiná cílová skupina. Proto konkrétní síti vždy přizpůsobíme rovněž styl komunikace, stejně tak jako výběr příspěvků.
Různí lidé vyžadují různé přístupy, které právě u nás najdete.

Vytváříme komunitu

Nestačí pouze odpovídat na otázky a aktivně komunikovat. Je potřeba fanouškům rozumět a budovat komunitu. Jsme v prostředí sociálních sítí jako doma, známe jazyk uživatelů, tón konverzací a chceme toho využít pro váš prospěch.

Komunikační strategie na sociálních sítích

Sociální sítě se staly nedílnou součástí online marketingu. Nejenom, že díky nim rozšiřujete zásah a zvyšujete tak povědomí o vašem produktu nebo značce, ale zároveň získáváte možnost, jak být svým potenciálním a současným zákazníkům ještě blíže.
Sociální sítě jsou obrazem vaší značky. Jejich prostřednictvím můžete jednoduše komunikovat vaše poslání a hodnoty, jednoduše to, v čem jste vyjímeční. Zároveň vám umožňují reagovat přímo na potřeby a touhy vašich zákazníků a zároveň díky nim rychle získáte zpětnou vazbu.

4 věci, které potřebujete vědět:

 • Abyste mohli správně komunikovat na sociálních sítích, potřebujete dokonale znát svoji cílovou skupinu
 • Dobrý obsah je základ. Na sociálních sítích musíte bavit, informovat, pomáhat nebo vzdělávat
 • Pravidelnost se vyplácí. Se svými fanoušky byste měli být v kontaktu pravidelně.
 • Komunikace na sociálních sítích by měla být součástí vaší marketingové strategie. Neměla by stát mimo, ale měla by pomáhat vašim obchodním cílům

Jak vypadá příprava komunikační strategie na sociálních sítích

 1. Společně si projedeme, jaké jsou vaše obchodní cíle, další marketingové aktivity a určíme si, čeho chceme prostřednictvím sociálních sítích dosáhnout
 2. Zanalyzujeme vaše současné aktivity na sociálních sítích a rovněž se podíváme na komunikaci vaší konkurence
 3. Definujeme si cílovou skupinu, připravíme persony a styleguide pro komunikaci
 4. Na základě získaných dat navrhneme, jaké sociální sítě jsou pro vás vhodné
 5. Připravíme komunikační strategii pro jednotlivé kanály.
 6. Postaráme se o kompletní exekuci (copywriting, grafika, správa profilů, komunikace s fanoušky).