Přidejte se k nám

my jsme Visibility

Ve VISIBILITY se nesvazujeme korporátními pravidly. Spoléháme na schopnosti, zodpovědnost a samostatnost. Chceš projekt? Dostaneš ho. Chceš na konferenci? Lístky ti přijdou mailem. Na všem se dá domluvit.

Visi hodnoty

Jsme jediná nezávislá digitální agentura, která vyznává inovaci, výkon a udržitelnost. Jsme jedna z největších online agentur v ČR, která se pyšní odznakem Google Premier Partner a za svou kreativní práci získává každoročně několik ocenění.

Výkon

Výsledek spolupráce musí být měřitelný. Zvýšíme váš obrat, návštěvnost, znalost značky a zisk.

Inovace

Máme přehled o všech změnách, které se v digitálním světě dějí. A umíme je na vaše projekty použít jako první.

Kreativa

Zaujmeme vaši cílovou skupinu na sociálních sítích, webech, YouTube i kdekoli jinde. Pracujeme multikanálově.

strategie

Jsme strategický partner. Navrhneme pro vás kompletní marketingovou strategii a naplánujeme média tak, aby byl váš byznys vidět. Na správném místě a ve správný čas.

Visi kultura

Zakládáme si na tom, že každý z nás má unikátní schopnosti a ty je ochten předávat dál. Jsme jeden tým, pomáháme si, motivujeme se a vzájemně se vyzýváme k výkonu. Víme také, jak je důležitý work-life balance, proto se ti rádi přizpůsobíme. Vedle kariéry rodiče tak můžeš rozjet i tu manažerskou.

Visi benefity

Jsme jediná nezávislá digitální agentura, která vyznává inovaci, výkon a udržitelnost. Jsme jedna z největších online agentur v ČR, která se pyšní odznakem Google Premier Partner a za svou kreativní práci získává každoročně několik ocenění.

Práce, která se ti přizpůsobí

Pracovat pro nás můžeš kdykoli a odkudkoli. Home office není žádný problém. Stačí říct a můžeš klidně pracovat z pohodlí svého obýváku. Baryk, Žeryk, to je fuk. Svých pár chlupů radosti si klidně přiveď s sebou do práce. Jsme dog friendly office.

Dostaneš se do formy

Pokud jsi sporťák, určitě oceníš MultiSport kartičku. Výhodně s ní zmákneš tisíce sportovních a relaxačních aktivit po celé ČR. Záleží nám také na tvém zdraví, a to jak fyzickém, tak mentální. Můžeme ti proto nabídnout speciální zdravotní péči, kouče i psychoterapeuta.

Vzdělávání na prvním místě

Dobré lidi si v týmu snažíme udržet investicí do jejich vzdělávání. Proto kurzy, workshopy, přednášky nejsou nikdy žádný problém. Mezi klienty máme spoustu mezinárodních značek a musíme si s nimi perfektně rozumět. Kurzy angličtiny jsou tedy samozřejmostí.

Nejdříve kafe a pak technika

Jsme firma kávomilů, takže je jí tady všude dost. A zadarmo. Vypij kofeinu, co tvoje tělo snese. Myslíme ale i na pitný režim a tak v naší lednici najdeš bio limonády. Ani o techniku nemusíš mít starost. Přijď klidně beze všeho. Dáme ti notebook, telefon, sluchátka, zkrátka vše, co ke své práci potřebuješ.