SEM (seo+ppc)

Většina lidí nikdy neklikne na druhou stranu vyhledávání, proto pokud chcete uspět, musíte být vždy v top výsledcích – ať už placených nebo neplacených. Jinak přicházíte o velké množství potenciálních návštěvníků.

SEO

Zapomeňte na klasické SEO, která vám nasbírá pouze množství zpětných odkazů. Pokud chcete uspět v současných podmínkách online marketingu, musíte nabídnout víc. My se staráme o váš web a jeho obsah v souladu s Content marketingovou strategií. A lidé k vám přicházejí sami.

PPC

PPC reklama = platba za klik. Uživatel zadá vyhledávat nějaké slovo, ale nezobrazí se mu pouze přirozené výsledky, ale i vaše reklama, která úzce souvisí s vyhledávaným výrazem. Je vysoce efektivní, protože za jeden klik zaplatíte jen pár korun nebo desítek korun.

Analytika a konzultace

Poskytneme vám kompletní servis od školení, přes počáteční analýzy a nastavení, analýzy výsledků naší práce, na základě kterých neustále optimalizujeme online aktivity, až po pravidelné konzultace a vedení vašeho interního týmu.

Vždy něco navíc

Prostřednictvím našich služeb, kontinuálně aktualizované metodiky a individuálního přístupu budujeme s našimi klienty dlouhodobý partnerský vztah.

Pravidelné reporty

Vážíme si svých klientů, a proto s nimi po celou dobu spolupráce aktivně a transparentně komunikujeme. Každý měsíc vyhodnocujeme současný stav a vývoj aktivit, o kterých je informujeme v pravidelných reportech.

Zlepšení pozic v přirozeném vyhledávání

Naše optimalizace se soustředí na několik hlavních klíčových slov, které souvisí s vaší stránkou. Mimo nich si však současně zlepšíte pozice i na rozsáhlou skupinu tzv. long tail klíčových slov, které nejsou masově vyhledávané, ale jsou tematicky příbuzné.

Okamžitý výsledek

Od začátku PPC kampaně si všimnete okamžitého nárustu návštěvnosti. Za minimální vstupní investici dosáhnete maximálního efektu. Zároveň sa však SEO content postará o kontinuální nárůst přirozené návštěvnosti, jehož účinek je dlouhodobý.

Odbornost

Metodika naší práce vyplývá z nejnovějších marketingových trendů a výzkumů, které vládnou světu internetu. Cenné vědomosti ve spojení s početnými zkušenostmi a neustálým vzděláváním a certifikací našich specialistů zaručují výsledky.

Zodpovědnost na obou stranách

Naším cílem je váš úspěch. Uděláme vše pro váš projekt, sami to však nezvládneme. Jsme partneři.

Naše zodpovědnost

 • Audit webu
 • Tvorba a publikování zajímavého a kvalitního obsahu
 • Analytika a vývoj vašeho projektu
 • Pravidelné informování o stavu projektu
 • Výběr vhodných klíčových slov
 • Pokročilé nastavení, zacílení a správa kampaně
 • Analytika a optimalizace kampaně
 • Odesílání pravidelných reportů s přesnými výsledky dosaženými ve vaší kampani

Vaše zodpovědnost

 • Popis vaší cílové skupiny
 • Spolupráce při výběru klíčových slov a nastavení rozpočtu
 • Zapracovaní připomínek
 • Spolupráce při vytvoření blogu
 • Určení tématu nebo poskytnutí podkladů na články
 • Aktivní komunikace s přiděleným projektovým manažerem

Související služby

CONTENT MARKETING

Za nejnovějšími trendy nezaostáváme, a proto přinášíme službu Content marketing. Přirozenou cestu vám zvyšuje návštěvnost.

SEM (SEO + PPC)

Většina lidí nikdy neklikne na druhou stranu vyhledávání, proto jestli chcete uspět, musíte být vždy v top výsledcích.

FULL SERVICE: MELODY

Melody dokonale sladí vaši online komunikaci. Vytváří harmonii našich služeb šitou na míru právě pro váš byznys.

firmy
Jsme zkušený inovativní tým, který komplexně řeší dlouhodobě výkonný online marketing typicky pro větší klienty. Naším cílem je, aby za sebekreativnějším přístupem byla vždy vidět čísla - ať už v podobě zvýšené návštěvnosti obsahového webu, efektivnější konverzi návštěvnosti do prodejů nebo za kampaní prémiové značky, která se zásahem cílové skupiny přinese i obchodní výkon.
Vojtěch Foukal
VISIBILITY digital
Máte zájem?

I pro vás máme v rukávu výkonné a kreativní řešení.
Pojďme se nezávazně potkat.

+420 607 007 111
obchod@visibility.cz

S čím vám pomůžeme?

Nezaškrtávat pokud chcete mail odeslat