Jedině ta investice do marketingu, která se několikanásobně vrátí v obratu a zisku má smysl.

Marketingové strategie a krativa jsou nástroji, jak podpořit podnikání. V našem vidění role agentury a marketingu však musí vždy vycházet ze společného obchodního plánu a pravidelně se musí ověřovat návratnost jak celé investice, tak jejích jednotlivých složek.

naše projekty

Máme přehled o všech změnách, které se v digitálním světě dějí. A umíme je na vaše projekty použít jako první. Třeba jako právě tady. Inspirujte se naší prací.

65%

snížení nákladů na objednávku

Projektu Zájezdy.cz, který je druhým největším prodejcem zájezdů v ČR, jsme pomohli meziročně zdvojnásobit počet objednávek dovolených a zároveň o 65 % snížit marketingové náklady na získání objednávky.

10×

zvýšený prodej životního pojištění

Životní pojištění je asi nejsložitější pojištění na prodej. Rozhodovací proces zákazníka při jeho výběru typicky trvá několik měsíců. I přes to se nám pro Mutumutu podařilo dosáhnout významné pozice na trhu.

4 země

s řízenou frekvencí a zásahem

Pro exkluzivního distributora Nintenda spravujeme mediální investici v ČR, SR, HU a PL. Zajišťujeme programatické bannery a YouTube reklamu s řízenou frekvenci napříč těmito kanály a přímým nákupem. Zároveň využíváme speciálních HTML5 kreativ, které unikátně upravujeme pro formát Display Video 360.

inovujeme společně

Nebáli se změny a teď patří mezi naše úspěšné a spokojené klienty.
Přidejte se k nim i vy.