ZLEPŠENÍ VÝKONNOSTI

Web není jenom místem pro prezentaci vaší firmy, ale správným nastavením dokáže pomoci i při získávání návštěvníků lepšími pozicemi ve vyhledávání Seznamu a Googlu.

Optimalizace webu pro vyhledávače

Jednoduchými kroky při tvorbě či optimalizaci vaší stránky můžeme zlepšit její výkonnost tak, aby byla lépe čitelná samotnými vyhledávači, a tím vám tak přinášela více návštěvníků z organického vyhledávání.

Webová analytika

Analýza návštěvníků a toho, co na vaší stránce dělají, vám pomůže ujasnit si, na co je potřeba se v budoucnosti zaměřit. Na základě toho umíme určit konkrétní cíle. Jejich spolehlivé měření v Google Analytics vám nastaví naši certifikovaní odborníci.

Redesign webu

Není potřeba zdůrazňovat, že grafická vizáž webu je jedním z rozhodujících faktorů při konverzi návštěvníka. Zjistěte, jak se lidé chovají na vašich stránkách, co hledají a využijte to ve svůj prospěch pomocí přehledného webového designu.

Vždy něco navíc

Našimi službami a individuálním přístupem vytváříme jedinečný zážitek, který přispívá nejenom k celkové spokojenosti klientů, ale i k dobrým vzájemným vztahům.

Všechno pod jednou střechou

Ve VISIBILITY – digital pracují odborníci na SEO, grafiku a design webů, copywriteři, PPC specialisti a analytici. Při zvyšovaní výkonnosti webu spolu všichni úzce spolupracují pro dosažení maximálního efektu.

Web srozumitelný pro lidi, ale i Google a Seznam

Kromě optimalizace designu a nastavení analytiky se postaráme i o vaše texty. Ty budou úspěšně napsané tak, aby zaujaly návštěvníka vašeho webu a zároveň splňovaly všechny kritéria z pohledu vyhledávačů.

Náskok před konkurencí

Sami nejspíš víte, že jakákoli výhoda před konkurencí může radikálně ovlivnit úspěch vašeho byznysu. Podívejte se na weby svých rivalů. Jsou lepší než ten váš? Proto je načase konat a doběhnout je. Viditelně zaostávají? Výborně, máte šanci získat obrovskou konkurenční výhodu.

Budování značky

Web je často prvním místem, kde se lidé střetávají s vaší firmou. Podle tohoto obrazu si následně vytvoří rovněž názor na společnost jako takovou.
Proto kvalitně zpracovaná webová prezentace přispívá k budování dobrého jména značky.

Transparentní spolupráce

Jsme k našim klientům upřímní, a to samé čekáme z jejich strany. Váš úspěch je naší prioritou, ale neobejde se bez vaší aktivní účasti.

Naše zodpovědnost

 • Počáteční analýzy webu, obsahu a celkového potenciálu
 • Návrh a dodání grafických podkladů pro redesign
 • Návrh měřitelných cílů výkonnosti webu
 • Nastavení měření těchto cílů v Google Analytics
 • Nepřetržitá péče o vaši stránku a kampaň
 • Pravidelné reportování o stavu projektů

Vaše zodpovědnost

 • Zapracování připomínek
 • Spolupráce při tvorbě grafiky a textů
 • Popis vaší cílové skupiny
 • Poskytnutí podkladů potřebných pro vypracování návrhů
 • Aktivní komunikace s přiděleným projektovým manažerem
 • Stanovení rozpočtu PPC kampaně

firmy
Jsme zkušený inovativní tým, který komplexně řeší dlouhodobě výkonný online marketing typicky pro větší klienty. Naším cílem je, aby za sebekreativnějším přístupem byla vždy vidět čísla - ať už v podobě zvýšené návštěvnosti obsahového webu, efektivnější konverzi návštěvnosti do prodejů nebo za kampaní prémiové značky, která se zásahem cílové skupiny přinese i obchodní výkon.
Vojtěch Foukal
VISIBILITY digital
Máte zájem?

I pro vás máme v rukávu výkonné a kreativní řešení.
Pojďme se nezávazně potkat.

+420 607 007 111
obchod@visibility.cz

S čím vám pomůžeme?

Nezaškrtávat pokud chcete mail odeslat