Zvýšení návštěvnosti

Máte problém s návštěvností své stránky? Právě ta je klíčem k úspěchu každého webu bez ohledu na jeho zaměření, protože každý návštěvník je vašim potenciálním zákazníkem. Už si nad tím ale nemusíte lámat hlavu, jste na správné adrese.

SEO content

Optimalizujeme vaši stránku pro vyhledávače a zároveň dodáme potřebný obsah, který zaujme nejenom samotné uživatele, ale i Google a Seznam. Tímto způsobem se nejenom zvýší přirozená návštěvnost z vyhledávání, ale zároveň jste vy i vaše značka atraktivnější v očích zákazníků.

PPC reklama

PPC reklama (pay per click) představuje efektivitu ve třech slovech. Přesně cílí na konkrétního zákazníka, a přitom neplatíte za její zobrazení ani umístění – platíte za klik, tedy za reálné návštěvníky stránky. Sami si určíte, kolik za ni chcete zaplatit, kdy se bude zobrazovat a rovněž si zvolíte i klíčová slova.

Webová analytika a konzultace

Porozumíte, jak se lidé chovají na vašich stránkách a využijete to ve svůj prospěch. Webová analytika je extrémně silný nástroj. Získáte v ní obrovského pomocníka při důležitých rozhodnutích o budoucnosti vaší stránky a pokroku na internetu.

Vždy něco navíc

Našimi službami a individuálním přístupem vytváříme jedinečný zážitek, který přispívá nejenom k celkové spokojenosti klientů, ale i k dobrým vzájemným vztahům.

Okamžitý výsledek

Od začátku PPC kampaně a po zapracování doporučení vyplývajících z počítačových analýz, si všimnete okamžitého nárůstu návštěvnosti. Za minimální investice dostáhnete maximálního efektu.

Zvýšení návštěvnosti

O návštěvnost vaší stránky se postaráme komplexně. Podnikneme kroky, které ji nejenom nastartují, ale rovněž udrží. Dosáhnete tak vyšší návštěvnosti z PPC reklamy, ale zároveň i z přirozených výsledků ve vyhledávačích.

Dlouhodobý efekt

O dlouhodobý efekt se postarají získané přední pozice v Googlu a Seznamu vyhledávání, které zabezpečíme skrze službu SEO content. Díky přirozené tvorbě obsahu a upravení nastavení vašeho webu bude naše práce přinášet ovoce i po ukončení vzájemné spolupráce.

Návratnost investice

Naše služby vám pomohou nejenom lepší návštěvností vaší stránky. Online marketing je jedním z nejúčinnějších a nejrychleji se rozvíjejících odvětví byznysu. Za minimální náklady nabízí téměř neomezenou možnost zisku.

Přesnost zacílení

Zvolením správných klíčových slov a seznámením se s vaší cílovou skupinou umíme kampaň zaměřit přesně na vaše potenciální zákazníky. Nástroje pro správu PPC reklamy umožňují nastavení dalších pokročilých funkcí, které zabezpečí zobrazení reklamy jenom lidem, kteří se zajímají o danou oblast.

Náskok před konkurencí

Vy sami nejlíp víte, že jakákoliv výhoda před konkurencí může radikálně ovlivnit úspěch vašeho byznysu. Většina lidí se ve vyhledávání Googlu a Seznamu nepodívá na druhou stranu výsledků. Čím vyšší pozici máte, tím větší máte šanci, že si uživatelé vyberou právě vás.

Přehlednost

V rámci průběhu kampaně, ale i celého projektu, vás budeme pravidelně informovat o jeho stavu a výsledcích. Poskytneme vám přesná čísla, které dokazují růst a vývoj návštěvnosti od začátku naší spolupráce.

Budování značky

Co je na internetu, to se počítá. V rámci služby SEO content budeme pravidelně vytvářet zajímavé články a obsah na vaši stránku. Společně s probíhající PPC reklamou budujeme celkové povědomí o vaší značce.

Transparentní spolupráce

Jsme k našim klientům upřímní, a to samé čekáme z jejich strany. Váš úspěch je naší prioritou, ale neobejde se bez vaší aktivní účasti.

Naše zodpovědnost

 • Počáteční analýzy webu, obsahu a celkového potenciálu
 • Analýza klíčových slov
 • Dodávání a publikování zajímavého a kvalitního obsahu
 • Nepřetržitá péče o vaši stránku a kampaň
 • Analytika a vývoj vašeho projektu
 • Pravidelné informovaní o stavu projektů

Vaše zodpovědnost

 • Zapracování připomínek
 • Spolupráce při vytvoření blogu
 • Popis vaší cílové skupiny
 • Určení tématu nebo poskytnutí podkladů pro články
 • Aktivní komunikace s přiděleným projektovým manažerem
 • Stanovení rozpočtu PPC kampaně

Případová studie

Unionpojišťovna.cz

Zvýšení organické návštěvnosti o 71,87%, počet nových návštěv se zvýšil o 86,75%…

CELÁ STUDIE

Cena bude stanovena po analýze situace

MÁM ZÁJEM

firmy
Jsme zkušený inovativní tým, který komplexně řeší dlouhodobě výkonný online marketing typicky pro větší klienty. Naším cílem je, aby za sebekreativnějším přístupem byla vždy vidět čísla - ať už v podobě zvýšené návštěvnosti obsahového webu, efektivnější konverzi návštěvnosti do prodejů nebo za kampaní prémiové značky, která se zásahem cílové skupiny přinese i obchodní výkon.
Vojtěch Foukal
VISIBILITY digital
Máte zájem?

I pro vás máme v rukávu výkonné a kreativní řešení.
Pojďme se nezávazně potkat.

+420 607 007 111
obchod@visibility.cz

S čím vám pomůžeme?

Nezaškrtávat pokud chcete mail odeslat