SEO - Optimalizace pro vyhledávače

S promyšleným SEO ovládnete první stránky vyhledávačů

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je promyšlená kombinace obsahové a technické optimalizace, kterou doplňujeme o kvalitní linkbuilding. Postaráme se o to, aby uživatelé našli řešení na svůj problém právě na vašich stránkách. Díky našemu SEO se pro ně stanete prvním a nejlepším řešením.

 • Zviditelníme vás ve vyhledávačích Seznam a Google
 • Přivedeme vám na web relevantní návštěvníky
 • Postaráme se o konverzní obsah
MÁM ZÁJEM

Chcete zvýšit návštěvnost z vyhledávačů?

U webu Penize.cz jsme postupnou technickou i obsahovou optimalizací zvýšili organickou návštěvnost z vyhledávačů desetinásobně. A to konkrétně na 1 milion unikátních uživatelů měsíčně.

Chcete se posunout ve výsledcích vyhledávání?

Na základě analýzy klíčových slov jsme pro web Ligsuniversity.cz vytipovali klíčové fráze, podle kterých vytváříme čtivý a zároveň funkční obsah. Díky tomu se web umísťuje na předních místech vyhledávání

Pošlete nám nezávaznou poptávku Napište nám , nebo zavolejte +420 607 007 111 a něco spolu vymyslíme.

Kromě komplexní optimalizace nabízíme i jiné služby

SEO Audit 360 (SEO analýza)

Analýza klíčových slov (frází)

Linkbuilding

Copywriting

Obsahový marketing

Proč SEO Plus s námi

S námi získáte vždy něco navíc. Pracujeme tak, abychom pochopili váš byznys, přistupovali individuálně k vašim požadavkům a budovali s vámi dlouhodobý partnerský vztah.

Analyzujeme

Díky Auditu 360 zjistíte, jak si vedou vaše online marketingové aktivity. Po nastavení výkonné strategie nadále sledujeme umisťování na hlavní klíčová slova a hledáme další prostor pro zlepšování.

Budujeme značku

Kvalitní obsah přivádí nové návštěvníky. Je pro ně relevantní a zajímavý. Společně s vámi tak zvyšujeme povědomí o vaší značce a budujeme pozitivní vztah se zákazníky.

Zvyšujeme návštěvnost

Všechny naše aktivity a strategie vedou k zvýšení návštevnosti nejen z organického (přirozeného) vyhledávání na Googlu a Seznamu, ale i ze sociálních sítí a dalších webů.

Nic neskrýváme

Nenecháváme si nic pro sebe. Detailně vás informujeme o postupech, metodice i aktivitách na pravidelných schůzkách. Jsme rádi, když se na aktivitách chcete podílet, jelikož tak dosáhneme největšího efektu.

Myslíme dlouhodobě

Zapomeňte na SEO, které zázračně ztratilo pozice v den, kdy jste vypověděli smlouvu. Naše aktivity a vytváření obsahu jsou přirozené, zasahují do celkového nastavení vaší stránky a usměrňují online aktivity.

Vzděláváme se

Svět online marketingu se mění raketovou rychlostí. Proto klademe velký důraz na vlastní vzdělávání. Účastníme se seminářů a odborných konferencí, abychom měli přehled o nejnovějších trendech a nástrojích.

Optimalizace webů pro vyhledávače (SEO)

Většina uživatelů internetu využívá vyhledávání na Google či Seznam mnohokrát denně. Dobré umístění v jejich neplacených výsledcích vyhledávání tak přináší dlouhodobý přísun návštěv, poptávek a nákupů a řadí se k jejich nejlevnějším zdrojům. Jde tak o jeden z nejvýznamějších marketingových kanálů.
SEO je velmi komplexní problematika kombinující technické a obsahové aktivity. To že máte často u dodávky webu kolonku „SEO – Ano, v ceně“ zdaleka neznamená, že se budete dobře umisťovat. Vždy žádejte reference dodavatele z podobných projektů.
Především je veliký rozdíl mezi optimalizací malých webů, eshopů, velkých komplexních webů a speciální oblast jsou velké zpravodajské weby. Nejlepších výsledků dosáhneme při dlouhodobé spolupráci od 6 měsíců a více.
3 základní kameny optimalizace:
 • Množství a kvalita relevantního obsahu
 • Technická optimalizace webu a html kódu
 • Externí popularita – odkazovanost a sdílenost na sociálních sítích
Typický postup SEO spolupráce
 1. Audit 360 – kompletní zjištění aktuálního stavu + seznam technických oprav
 2. Strom klíčových slov – nalezení relevantních frází pro váš web a jejich logické seskupení
 3. Dimenze/struktura/url/navigace/provázání – jak pracovat s obsahem napříč webem
 4. Průběžná práce na tvorbě optimalizovaného obsahu
 5. Podpora externí popularity – linkbuilding a sociální sítě

seo-pred-spusteim-projektu
Řada firem oslovuje SEO speciality až poté co mají svoji webovou prezentaci vytvořenou a spuštěnou a přicházejí s velkými očekáváními. Skutečnost je taková že na to by se mělo mysl...
SEO vs PPC

„Nepotřebuji SEO, platím si PPC"

Víte, kdy dává smysl věnovat se SEO dokonce i když si platíte PPC reklamu? Proč je dobré věn...
AdBlock
Internetoví vydavatelé obsahu nemají zrovna lehké časy. Pryč je asi nenávratně doba, kdy prodej reklamy býval nadprůměrně příjemný byznys. S příchodem RTB začala cena za rek...
Seznamka Ashley Madison - únik dat
Kvalitní obsah je král. Jak ho ale vytvořit, když zatím nemáte početnou základnu fanoušků, kteří by ho generovali sami? Trochu inspirace můžete načerpat z kauzy Ashley Madison. Ale opat...
Zobrazit další články

Zodpovědnost na obou stranách

Naším cílem je váš úspěch. Uděláme vše pro váš projekt, sami to však nezvládneme. Jsme partneři.

Naše zodpovědnost

 • Analýzy webu, obsahu, potenciálu a konkurence
 • Návrh a publikování zajímavého a kvalitního obsahu
 • Analytika a doporučení pro váš projekt
 • Pravidelné informování o stavu projektu

Vaše zodpovědnost

 • Popis vašeho podnikání
 • Zapracování doporučených změn
 • Zajištění odborného obsahu, či podkladů
 • Aktivní komunikace s přiděleným projektovým manažerem

firmy
Jsme zkušený inovativní tým, který komplexně řeší dlouhodobě výkonný online marketing typicky pro větší klienty. Naším cílem je, aby za sebekreativnějším přístupem byla vždy vidět čísla - ať už v podobě zvýšené návštěvnosti obsahového webu, efektivnější konverzi návštěvnosti do prodejů nebo za kampaní prémiové značky, která se zásahem cílové skupiny přinese i obchodní výkon.
Vojtěch Foukal
VISIBILITY digital
I pro vás máme v rukávu výkonné a kreativní řešení. Pojďme se nezávazně potkat.

S čím vám pomůžeme?

Nezaškrtávat pokud chcete mail odeslat
+420 607 007 111 obchod@visibility.cz