Přidej se k nám!

Ve Visibility se nesvazujeme korporátními pravidly. Věříme na schopnosti, zodpovědnost a samostatnost.
Chceš projekt? Dostaneš ho. Chceš na konferenci? Lístky ti posíláme mailem. Na všem se dá domluvit.

my jsme Visibility

Ve Visibility se nesvazujeme korporátními pravidly. Věříme na schopnosti, zodpovědnost a samostatnost. Chceš projekt? Dostaneš ho. Chceš na konferenci? Lístky ti posíláme mailem. Na všem se dá domluvit.

Visi hodnoty

Jsme jediná nezávislá digitální agentura, která vyznává inovaci, výkon
a udržitelnost. Jsme jedna z největších online agentur v ČR, která se pyšní odznakem Google Premier Partner a za svou kreativní práci získává každoročně několik ocenění.

Výkon

Výsledek spolupráce musí být měřitelný. Zvyšujeme klientům obrat, návštěvnost, povědomí o značce a zisk.

Inovace

Máme přehled o všech novinkách a změnách, které se v digitálním světě dějí. A umíme je pro naše klienty využít jako první.

Kreativa

Zasahujeme cílovou skupinu na sociálních sítích, YouTube, webu i kdekoli jinde. Pracujeme striktně multikanálově.

strategie

Jsme strategický partner. Navrhujeme klientům kompletní marketingovou strategii a plánujeme ji tak, aby byli vidět na správném místě ve správný čas.

Visi kultura

Zakládáme si na tom, že každý z nás má unikátní schopnosti, které může předávat dál. Jsme jeden tým, pomáháme si, motivujeme se a vzájemně se povzbuzujeme k lepším výkonům. Víme, jak důležitý je work-life balance, proto ani jednu část nezanedbáváme. Vedle kariéry rodiče tak můžeš rozjet i tu manažerskou

Visi benefity

Spokojený tým je prvním krokem ke spokojeným klientům. Jako agentura všem poskytujeme zázemí pro práci, rozvoj i zábavu přesně na míru jejich představám. Co všechno u nás dostaneš?

Práce, která se ti přizpůsobí

pracovat pro nás můžeš kdykoli a odkudkoli. Home office není žádný problém. Stačí říct a můžeš klidně pracovat z pohodlí obýváku nebo pláže. Ať už máš doma Baryka nebo Žeryka, svých pár chlupů radosti si klidně přiveď s sebou do práce. Jsme dog-friendly office.

Dostaneš se do formy

Pokud jsi sporťák, určitě oceníš MultiSporku. Výhodně si s ní odemkneš dveře k tisícům sportovních aktivit po celé ČR. Záleží nám také na tvém zdraví, a to jak fyzickém, tak mentálním. Nabídneme ti proto speciální zdravotní péči, kouče nebo psychoterapeuta.

Vzdělávání na prvním místě

Dobré lidi si v týmu snažíme udržet investicí do jejich vzdělávání. Proto kurzy, workshopy nebo přednášky nikdy nebudou problém. Mezi klienty máme i spoustu mezinárodních značek a musíme si s nimi perfektně rozumět. Kurzy angličtiny jsou tedy samozřejmost

Nejdříve kafe a pak technika

Jsme firma kávomilů, takže je jí tady všude dost. A zadarmo. Vypij kofeinu, co tvoje tělo snese. Myslíme ale i na pitný režim, a tak v naší lednici najdeš třeba bio limonády. Ani o techniku starost mít nemusíš. Přijď klidně s prázdnýma rukama. Dáme ti notebook, telefon i sluchátka – zkrátka vše, co ke své práci budeš potřebovat.