media

Na základě strategie pro vás připravíme ten správný mediální mix. A co naše služby obsahují? Analýzu používaných marketingových kanálů, návrh budgetů a strategií a pravidelný reporting výsledků kampaní.

strategie

Jsme strategický partner. Navrhneme pro vás kompletní marketingovou strategii a naplánujeme média tak, aby byl váš byznys vidět. Na správném místě a ve správný čas.

plánování
a nákup medií

Naše mediaplány mají hlavu a patu. Placementy vybereme, naplánujeme
a nakoupíme v souladu s vašimi cíli a pro co největší efektivitu reklamní kampaně.

programatika
a data

Budoucnost nákupu vidíme v programatické reklamě – v automatizaci a datové analytice. Váš budget proto vždy rozdělíme na základě vhodného atribučního modelu a dat.

analytika

Data a jejich analýza, ale i správná interpretace jsou klíčem k úspěchu vaší kampaně. Vždy hledáme souvislosti mezi jednotlivými kanály, mezi tím jak se ovlivňují a jaký mají vliv na finální splnění KPI.

naše media projekty

Máme přehled o všech změnách, které se v digitálním světě dějí. A umíme je na vaše projekty použít jako první. Třeba jako právě tady. Inspirujte se naší prací.

65%

snížení nákladů na objednávku

Projektu Zájezdy.cz, který je druhým největším prodejcem zájezdů v ČR, jsme pomohli meziročně zdvojnásobit počet objednávek dovolených a zároveň snížili marketingové náklady na získání objednávky o 65 %.

10×

zvýšený prodej životního pojištění

Životní pojištění je asi nejsložitější pojištění na prodej. Rozhodovací proces zákazníka při jeho výběru je typicky dlouhý několik měsíců. A i přes to se nám podařilo společně s MutuMutu dosáhnout významné pozice na trhu.

4 země

s řízenou frekvencí a zásahem

Pro exkluzivního distributora Nintenda spravujeme mediální investici v ČR, SR, HU, PL. Zajišťujeme programatické bannery a YouTube reklamu s řízenou frekvenci napříč těmito kanály a přímým nákupem. Zároveň využíváme speciálních HTML5 kreativ, které unikátně upravujeme pro Display Video 360.

inovujeme společně

Nebáli změny a teď patří mezi naše úspěšné a spokojené klienty.
Přidejte se k nim i vy.