media

Na základě strategie pro vás připravíme ten správný mediální mix. Dostanete od nás analýzu používaných marketingových kanálů, návrh rozpočtů, strategií a pravidelný reporting výsledků kampaní.

strategie

Jsme strategický partner. Navrhneme pro vás kompletní marketingovou strategii
a naplánujeme obsah pro media tak, aby byl váš byznys vidět na správném místě ve správný čas.

plánování
a nákup medií

Naše mediaplány mají hlavu a patu. Vybereme umístění, naplánujeme a nakoupíme v souladu s vašimi strategickými cíli. Jen tak dosáhneme opravdu efektivní reklamní kampaně.

 

programatika
a data

Budoucnost nákupu vidíme v programatické reklamě – v automatizaci a datové analytice. Váš rozpočet proto vždy rozdělíme na základě vhodného atribučního modelu a dat.

analytika

Data a jejich analýza, stejně jako jejich správná interpretace, jsou klíčem k úspěchu vaší kampaně. Vždy hledáme souvislosti mezi jednotlivými kanály, mezi tím jak se ovlivňují
a jaký mají vliv na finální splnění KPI.

naše media projekty

Máme přehled o všech novinkách a změnách, které se v digitálním světě dějí, a umíme je pro naše klienty využít jako první. Tak jako se nám to povedlo třeba právě v těchto projektech. Inspirujte se naší prací.

65%

snížení nákladů na objednávku

Projektu Zájezdy.cz, který je druhým největším prodejcem zájezdů v ČR, jsme pomohli meziročně zdvojnásobit počet objednávek dovolených a zároveň o 65 % snížit marketingové náklady na získání objednávky.

10×

zvýšený prodej životního pojištění

Životní pojištění je asi nejsložitější pojištění na prodej. Rozhodovací proces zákazníka při jeho výběru typicky trvá několik měsíců. I přes to se nám pro Mutumutu podařilo dosáhnout významné pozice na trhu.

4 země

s řízenou frekvencí a zásahem

Pro exkluzivního distributora Nintenda spravujeme mediální investici v ČR, SR, HU a PL. Zajišťujeme programatické bannery a YouTube reklamu s řízenou frekvenci napříč těmito kanály a přímým nákupem. Zároveň využíváme speciálních HTML5 kreativ, které unikátně upravujeme pro formát Display Video 360.

inovujeme společně

Nebáli se změny a teď patří mezi naše úspěšné a spokojené klienty.
Přidejte se k nim i vy.