creative

Instagram, Facebook, TikTok, Twitter, LinkedIn to jsou nejrychleji rostoucí sociální sítě, které už dnes většina lidí po celém světě intuitivně používá. Navrhnout koncepční a dlouhodobě konzistentní strategii, vybrat správný mix kanálů pro danou cílovou skupinu a chytře investovat finanční rozpočty už ale rozhodně není triviální záležitost.

social

strategy

Bez strategie se úspěch v digitálním světě neobejde. Pomůžeme vám určit, jaké sociální sítě používat, jak často a kterými kanály k vaší cílové skupině promlouvat a jaký typ obsahu bude pro vaši značku nejvhodnější. Společně nastavíme dlouhodobý směr, který vám pomůže dosáhnout vašeho cíle, ať už jím bude zvýšení konverzí nebo budování povědomí o značce.

 

community
management

Interakce se zákazníky je tím, co rozlišuje love brandy od obyčejných značek. Diskuze pod příspěvky, aktivita uživatelů ve skupinách, obsah sdílený pod vaším hashtagem, to jsou všechno místa, kde se tvoří základy komunity. Pomůžeme vám ukočírovat ten časově náročný cvrkot, moderovat diskuze i aktivně oslovovat vaše publikum. Společně to zvládneme!

content

Každý měsíc s vámi naplánujeme zajímavý obsah, který si schválíme a po jeho publikování ho budeme společně vyhodnocovat. Cílem naší agentury je vytvářet pro každého klienta autentický obsah, který jasně komunikuje jeho brand, jeho poslání, jeho styl a mění uživatele sociálních sítí v loajální zákazníky.

influenceři

Jedním z nejefektivnějších kanálů jak promlouvat k širokému publiku na sociálních sítích je influencer marketing. Pokud ho tedy děláte správně a nestřílíte naslepo. Pomůžeme vám vybrat vhodné influencery pro vaši značku, domluvíme s nimi spolupráce a dohlédneme na kvalitu finálního zpracování. Vzniklý obsah samozřejmě přesdílíme na vaše sítě a vyhodnotíme jeho úspěšnost.

copywriting

Zvyšte návštěvnost a atraktivitu vaší značky pomocí blogů a obsahového marketingu vytvořeného na míru vaší cílové skupině. Napíšeme vám obsahu, sjednotíme styl a tón napříč blogovými příspěvky, infografikami, posty na sociálních sítích i offline kanály a vytvoříme pro vás konvertující reklamní texty.

foto

Pomocí fotek a videí můžete sdílet vaši vizi, ukázat technologii nebo vtáhnout zákazníky do příběhu vaší značky. Poradíme si s jakýmkoliv obsahem od fotek přes video až po 2D nebo 3D animace. Jednoduše vaši zprávu přeložíme do vizuální podoby a uvedeme ji do života.

grafický design

I ten nejmenší upgrade designu může vést ke zvýšení povědomí o vaší značce a vyšším konverzím. Naši nabídku digitálního marketingu tak doplňují designové služby pokrývající od bannerových reklam přes obsah pro sociální sítě i návrhy vstupních stránek. Náš tým se postará o autentickou kreativu se silnou výzvou k akci a jasnou zprávou.

video & animace

Vašemu produktu na trhu umíme pomoci kreativním příběhem a dechberoucími animacemi. Pro naše klienty nejčastěji vytváříme explainer videa, která jsou populární na všech sociálních sítích a dosahují lepších výsledků než pouze psaný obsah. Společně vaší cílové skupině ukážeme to, čím vaše značka je a čím chce být.

naše creative projekty

Máme přehled o všech novinkách a změnách, které se v digitálním světě dějí, a umíme je pro naše klienty využít jako první. Tak jako se nám to povedlo třeba právě v těchto projektech. Inspirujte se naší prací.

65%

snížení nákladů na objednávku

Projektu Zájezdy.cz, který je druhým největším prodejcem zájezdů v ČR, jsme pomohli meziročně zdvojnásobit počet objednávek dovolených a zároveň o 65 % snížit marketingové náklady na získání objednávky.

10×

zvýšený prodej životního pojištění

Životní pojištění je asi nejsložitější pojištění na prodej. Rozhodovací proces zákazníka při jeho výběru typicky trvá několik měsíců. I přes to se nám pro Mutumutu podařilo dosáhnout významné pozice na trhu.

4 země

s řízenou frekvencí a zásahem

Pro exkluzivního distributora Nintenda spravujeme mediální investici v ČR, SR, HU a PL. Zajišťujeme programatické bannery a YouTube reklamu s řízenou frekvenci napříč těmito kanály a přímým nákupem. Zároveň využíváme speciálních HTML5 kreativ, které unikátně upravujeme pro formát Display Video 360.

inovujeme společně

Nebáli se změny a teď patří mezi naše úspěšné a spokojené klienty.
Přidejte se k nim i vy.