creative

Instagram, Facebook, TikTok, Twitter, LinkedIn jsou nejrychleji rostoucí sociální sítě a každý z nás nějaký účet má. Avšak navrhnout koncepční, dlouhodobě konzistentní strategii a výběr relevantních kanálů pro vaši audienci a volba výše finanční investice není nijak triviální.

social

social media
strategy

Strategie pro sociální sítě vám pomůžeme určit, které kanály sociálních médií a jaká frekvence a typu obsahu jsou vhodné pro vaši značku. Definujeme cílovou skupinu, nastavíme dlouhodobou strategii a definujeme typy obsahu pro pravidelné přispívání na zvolených sociální síti.

social media
community
management

Správa komunity je to, co se stane po a po publikování vašeho příspěvku na sociálních médiích. Je to částečně zákaznický servis, částečně sledování cvrkotu pod příspěvkem a část moderování diskuze a aktivní vstupování do diskuzí, které se týkají vaší značky. Je to časově náročné, ale my tam budeme s vámi.

social media
content

Každý měsíc s vámi naplánujeme zajímavý obsah který v průběhu měsíce budeme publikovat. Pravidelné publikování obsahu, schvalování, vyhodnocování… ve spolupráci agentura klient…

influenceři

Potencionální zákazníci okamžite získají reference od osoby, kterou dav sleduje a berou ji jako doporučení, které je i vyzkoušené. Celou spolupráci dohodneme, dohlédneme na kvalitu zpracování a obsah přesdílíme na vaše sítě.

copywriting

Zvyšte návštěvnost a zajímavost vaší značky pomocí blogů a marketingu obsahem, které jsou navrženy tak, aby zaujaly vaši cílovou skupinu. Pomůžeme vám sjednotit tvorbou a tón obsahu napříč blogy, infografikou, obsahem pro sociální sítě, reklamou i offline formáty.

foto

Produkujeme fotky a videa, která sdílejí vaši vizi, vaši technologii nebo příběh vaší značky. Od živé akce až po 2D nebo 3D animaci, vizuálně přeložíme vaši zprávu a uvedeme ji do života.

grafický design

I ten nejmenší upgrade designu může zvýšit povědomí o vaší značce a přivést na váš web více konverzí. Poskytujeme designové služby, které doplňují naše služby digitálního marketingu. Od bannerových reklam, přes obsah na sociální sítě po vstupní stránky, náš tým vytváří kreativu se silnou výzvou k akci, jasnou zprávou a správnou estetikou pro vaše podnikání.

video & animace

Kreativní příběh a krásný design v animaci mohou pomoci produktu na trhu. Pro naše klienty povětšinou vyrábíme Explainer videa, která se dají použít na sociálních sítích.

naše creative projekty

Máme přehled o všech změnách, které se v digitálním světě dějí. A umíme je na vaše projekty použít jako první. Třeba jako právě tady. Inspirujte se naší prací.

65%

snížení nákladů na objednávku

Projektu Zájezdy.cz, který je druhým největším prodejcem zájezdů v ČR, jsme pomohli meziročně zdvojnásobit počet objednávek dovolených a zároveň snížili marketingové náklady na získání objednávky o 65 %.

10×

zvýšený prodej životního pojištění

Životní pojištění je asi nejsložitější pojištění na prodej. Rozhodovací proces zákazníka při jeho výběru je typicky dlouhý několik měsíců. A i přes to se nám podařilo společně s MutuMutu dosáhnout významné pozice na trhu.

4 země

s řízenou frekvencí a zásahem

Pro exkluzivního distributora Nintenda spravujeme mediální investici v ČR, SR, HU, PL. Zajišťujeme programatické bannery a YouTube reklamu s řízenou frekvenci napříč těmito kanály a přímým nákupem. Zároveň využíváme speciálních HTML5 kreativ, které unikátně upravujeme pro Display Video 360.

inovujeme společně

Nebáli změny a teď patří mezi naše úspěšné a spokojené klienty.
Přidejte se k nim i vy.