Kariéra

Ve VISIBILITY inovujeme online marketing. Cílem jsou změřitelné výsledky a spokojení klienti. Nesvazujeme se korporátními pravidly. Spoléháme na schopnosti, zodpovědnost a samostatnost. Chceš projekt? Dostaneš ho. Chceš na konferenci? Lístky ti přijdou mailem. Na všem se dá domluvit.

Do kampaňového týmu hledáme:

PPC Team Leader 

Jsi vůdčí a přátelská osobnost? Umíš naslouchat, motivovat a jsi otevřený novým nápadům?  Vymýšlení strategií a komunikace s klienty je tvou každodenní součástí? Zajímá tě analytika a jak zefektivnit aktuální kampaně?

chci vědět víc
chci vědět víc

PPC Specialista Senior

Máš už za sebou více kampaní? Vymýšlení strategií a komunikace s klienty je tvou každodenní součástí? Zajímá tě analytika a jak zefektivnit aktuální kampaně?

chci vědět víc
chci vědět víc

PPC Specialista

Máš za sebou již nejednu kampaň? Umíš vymyslet strategii, kampaň nastavit, spravovat a vyhodnocovat? Zajímá tě analytika a často tě trápí otázka jak rozdělit rozpočet mezi jednotlivé kanály?

chci vědět víc
chci vědět víc

Do obchodního týmu hledáme:

Online marketingový konzultant

Jsi ostřílený obchodník, který získává nové klienty jako na běžícím páse? Funkční marketingový plán vysypeš z rukávu do dvou hodin? A jsi schopný poradit i s neprůstřelnou marketingovou strategií? Pak tato pozice je přímo pro tebe.

chci vědět víc
chci vědět víc

Obchodník

Prodej mobilních tarifů, pojištění a hrnců, které uvaří za tebe, máš už dávno v malíčku. Chceš konečně tvou dravost po prodeji vystavit pořádné výzvě? Pak je pro tebe pozice obchodníka jako stvořená.

chci vědět víc
chci vědět víc

Obchodník junior

Jsi komunikativní, nebojíš se zvednout telefon a záříš, když je potřeba vyargumentovat i toho největšího řečníka? Jenže s obchodováním, ani online marketingem nemáš ještě žádné zkušenosti? Nevadí! Na této pozici tě vše naučíme.

chci vědět víc
chci vědět víc

A proč vlastně k nám?

Pořádáme PoVinné #VISIčtvrtky – přednášky o online marketingu, na kterých se sklenkou vína v ruce potkáš stovky nových lidí z oboru i mimo něj.

Naše kanceláře jsou v rámci inspirativního coworkingového prostoru Impact HUBu na Smíchově.

Jsme jedna z největších online agentur v ČR, která se pyšní odznakem Google Premier Partner a za svou kreativní práci získává každoročně několik ocenění.