SEO - Optimalizace pro vyhledávače

S promyšleným SEO ovládnete první stránky vyhledávačů

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je promyšlená kombinace obsahové a technické optimalizace, kterou doplňujeme o kvalitní linkbuilding. Postaráme se o to, aby uživatelé našli řešení na svůj problém právě na vašich stránkách. Díky našemu SEO se pro ně stanete prvním a nejlepším řešením.

 • Zviditelníme vás ve vyhledávačích Seznam a Google
 • Přivedeme vám na web relevantní návštěvníky
 • Postaráme se o konverzní obsah
MÁM ZÁJEM

Chcete zvýšit návštěvnost z vyhledávačů?

U webu Penize.cz jsme postupnou technickou i obsahovou optimalizací zvýšili organickou návštěvnost z vyhledávačů desetinásobně. A to konkrétně na 1 milion unikátních uživatelů měsíčně.

Chcete se posunout ve výsledcích vyhledávání?

Na základě analýzy klíčových slov jsme pro web Ligsuniversity.cz vytipovali klíčové fráze, podle kterých vytváříme čtivý a zároveň funkční obsah. Díky tomu se web umísťuje na předních místech vyhledávání

Pošlete nám nezávaznou poptávku Napište nám , nebo zavolejte +420 607 007 111 a něco spolu vymyslíme.

Kromě komplexní optimalizace nabízíme i jiné služby

SEO Audit 360 (SEO analýza)

Analýza klíčových slov (frází)

Linkbuilding

Copywriting

Obsahový marketing

Proč SEO Plus s námi

S námi získáte vždy něco navíc. Pracujeme tak, abychom pochopili váš byznys, přistupovali individuálně k vašim požadavkům a budovali s vámi dlouhodobý partnerský vztah.

Analyzujeme

Díky Auditu 360 zjistíte, jak si vedou vaše online marketingové aktivity. Po nastavení výkonné strategie nadále sledujeme umisťování na hlavní klíčová slova a hledáme další prostor pro zlepšování.

Budujeme značku

Kvalitní obsah přivádí nové návštěvníky. Je pro ně relevantní a zajímavý. Společně s vámi tak zvyšujeme povědomí o vaší značce a budujeme pozitivní vztah se zákazníky.

Zvyšujeme návštěvnost

Všechny naše aktivity a strategie vedou k zvýšení návštevnosti nejen z organického (přirozeného) vyhledávání na Googlu a Seznamu, ale i ze sociálních sítí a dalších webů.

Nic neskrýváme

Nenecháváme si nic pro sebe. Detailně vás informujeme o postupech, metodice i aktivitách na pravidelných schůzkách. Jsme rádi, když se na aktivitách chcete podílet, jelikož tak dosáhneme největšího efektu.

Myslíme dlouhodobě

Zapomeňte na SEO, které zázračně ztratilo pozice v den, kdy jste vypověděli smlouvu. Naše aktivity a vytváření obsahu jsou přirozené, zasahují do celkového nastavení vaší stránky a usměrňují online aktivity.

Vzděláváme se

Svět online marketingu se mění raketovou rychlostí. Proto klademe velký důraz na vlastní vzdělávání. Účastníme se seminářů a odborných konferencí, abychom měli přehled o nejnovějších trendech a nástrojích.

Optimalizace webů pro vyhledávače (SEO)

Většina uživatelů internetu využívá vyhledávání na Google či Seznam mnohokrát denně. Dobré umístění v jejich neplacených výsledcích vyhledávání tak přináší dlouhodobý přísun návštěv, poptávek a nákupů a řadí se k jejich nejlevnějším zdrojům. Jde tak o jeden z nejvýznamějších marketingových kanálů.
SEO je velmi komplexní problematika kombinující technické a obsahové aktivity. To že máte často u dodávky webu kolonku “SEO – Ano, v ceně” zdaleka neznamená, že se budete dobře umisťovat. Vždy žádejte reference dodavatele z podobných projektů.
Především je veliký rozdíl mezi optimalizací malých webů, eshopů, velkých komplexních webů a speciální oblast jsou velké zpravodajské weby. Nejlepších výsledků dosáhneme při dlouhodobé spolupráci od 6 měsíců a více.
3 základní kameny optimalizace:
 • Množství a kvalita relevantního obsahu
 • Technická optimalizace webu a html kódu
 • Externí popularita – odkazovanost a sdílenost na sociálních sítích
Typický postup SEO spolupráce
 1. Audit 360 – kompletní zjištění aktuálního stavu + seznam technických oprav
 2. Strom klíčových slov – nalezení relevantních frází pro váš web a jejich logické seskupení
 3. Dimenze/struktura/url/navigace/provázání – jak pracovat s obsahem napříč webem
 4. Průběžná práce na tvorbě optimalizovaného obsahu
 5. Podpora externí popularity – linkbuilding a sociální sítě

Google už nějaký čas upřednostňuje v mobilním vyhledávaní webové stránky, které jsou zoptimalizované pro zobrazovaní na mobilních zařízeních. Responzivní dizajn webu je sice super, ...
SEO jako takové je v dnešní době již poměrně známy pojem. Z dlouhodobého hlediska fungování webu je velmi důležité věnovat mu alespoň troch...
Jaké největší marketingové mýty znáte? Přečtěte si odpovědi předních marketérů doplněné o náš komentář. Internet je plný zaručených rad, mnohé z nich ...
Pokud v dnešní době tápete a potřebujete okamžitou radu, automaticky se obracíte na záchranu v podobě vyhledavače na internetu. Učí se to už i děti ve školách. Když nevíš co, zade...
Zobrazit další články

Zodpovědnost na obou stranách

Naším cílem je váš úspěch. Uděláme vše pro váš projekt, sami to však nezvládneme. Jsme partneři.

Naše zodpovědnost

 • Analýzy webu, obsahu, potenciálu a konkurence
 • Návrh a publikování zajímavého a kvalitního obsahu
 • Analytika a doporučení pro váš projekt
 • Pravidelné informování o stavu projektu

Vaše zodpovědnost

 • Popis vašeho podnikání
 • Zapracování doporučených změn
 • Zajištění odborného obsahu, či podkladů
 • Aktivní komunikace s přiděleným projektovým manažerem

firmy
Jsme zkušený inovativní tým, který komplexně řeší dlouhodobě výkonný online marketing typicky pro větší klienty. Naším cílem je, aby za sebekreativnějším přístupem byla vždy vidět čísla - ať už v podobě zvýšené návštěvnosti obsahového webu, efektivnější konverzi návštěvnosti do prodejů nebo za kampaní prémiové značky, která se zásahem cílové skupiny přinese i obchodní výkon.
Vojtěch Foukal
VISIBILITY digital
Máte zájem?

I pro vás máme v rukávu výkonné a kreativní řešení.
Pojďme se nezávazně potkat.

+420 607 007 111
obchod@visibility.cz

S čím vám pomůžeme?

Nezaškrtávat pokud chcete mail odeslat