O nás

Evropská síť agentur VISIBILITY nabízí komplexní zajištění internetového marketingu. V České republice ji reprezentuje společnost VISIBILITY digital s.r.o.

Naším posláním je posilovat vaši značku v online prostředí, zajišťovat její pozitivní vnímání a zvyšovat váš obchodní výkon. Naším cílem je váš úspěch! Naším závazkem je neustále se zlepšovat tak, abyste získali to nejlepší.

SlužbyPoskytneme vám špičkové odborné služby v následujících oblastech:

  • Optimalizace vašeho webu pro vyhledávače Google, Seznam, … (SEO, Obsahový marketing)
  • Reklama ve vyhledávačích (PPC)
  • Marketing na sociálních sítích Facebook, Twitter, Google+, …
  • Správa reputace (Ochrana vaší značky v online prostředí)
  • Komplexní návrh nového webu (funkční analýza, použitelnost/UX, Webdesign)

Společenská odpovědnost

Jsme hrdým finančním podporovatelem aktivit společnosti Wikimedia Česká republika (Wikimedia Foundation), provozovatele největší světové online encyklopedie Wikipedia.org. Projekt považujeme za nesmírně důležitý ve snaze nabídnout zdarma všem uživatelům internetu co nejširší znalostní bázi.

Historie

V roce 2009 založil Rado Rohal na Slovensku internetovou agenturu VISIBILITY. Ta se během několika let stala jedním z nejvýznamějších hráču na trhu. V roce 2012 se stal jejím ředitelem a společníkem Juraj Sasko, mimo jiné zakladatel slovenské Asociace asociace digitálních marketingových agentur. Aktivity v ČR byly okrajové.

V roce 2011 založil Vojtěch Foukal v ČR agenturu Onmeco (Online Media Consulting), která se primárně specializovala na pokročilou optimalizaci velkých webů pro vyhledávače (SEO+). Mezi hlavní úspěchy patřilo navýšení návštěvnosti portálu Peníze.cz z pár desítek tisíc na milión unikátních návštěvníků měsíčně, zvyšování návštěvnosti a tržeb velkých e-commerce projektů (např. gme.cz, lekarna.cz) a pomoc s kompletních přepracováním velkých obsahových webů – např. portál babyweb.cz zdvojnásobil návštěvnost z vyhledávačů během několika měsíců.

V roce 2013 došlo k dohodě o spojení VISIBILITY SK a Onmeco CZ a od dubna 2013 jsou společně služby v ČR poskytovány pod značkou VISIBILITY – digital. Toto spojení přineslo rozšíření produktového portfolia v ČR o správu sociálních sítí, výkonnostní reklamy PPC a další služby tak, že pokrýváme kompletní spektrum výkonnostního internetového marketingu.