PPC Specialista Junior

Ve VISIBILITY inovujeme online marketing. Cílem jsou změřitelné výsledky a spokojení klienti. Nesvazujeme se korporátními pravidly. Spoléháme na schopnosti, zodpovědnost a samostatnost. Chceš projekt? Dostaneš ho. Chceš na konferenci? Lístky ti přijdou mailem. Na všem se dá domluvit.

Proč k nám?

Jsme otevřeni novým nápadům a seberealizaci. Pomáháme klientům s rozpočty od desítek tisíc po miliony korun měsíčně. Máme přes 8 let zkušeností s tvorbou kampaní. K realizaci navíc využíváme široké spektrum nástrojů.

Koho hledáme?

S postupující automatizací se výrazně proměňuje způsob správy kampaní. Proto hledáme pružné a učenlivé parťáky, kteří se nebojí zkoušet nové věci a zefektivňovat svoji práci.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máš chuť učit se nové věci a růst
  • Umíš se rozhodovat na základě dat
  • Zvládáš dodržování termínů
  • Znáš základy Google Ads
  • Znáš základy Google Analytics

Výhodou je:

  • Orientace v Skliku
  • Orientace v Google Tag Manageru

Pokud toho budeš umět více, podívej se na naše další pozice PPC Specialista nebo PPC Specialista Senior.

Máš zájem?

Pošli nám na sebe kontakt a odkaz na LinkedIn, či přiložený životopis na [email protected], případně využij jakýkoliv další způsob komunikace viz Visibility.cz/kontakt.

Ještě něco o nás

Pořádáme PoVinné #VISIčtvrtky – přednášky o online marketingu, na kterých se sklenkou vína v ruce potkáš stovky nových lidí z oboru i mimo něj.

Naše kanceláře jsou v rámci inspirativního co-workingového prostoru  Impact HUBu na Smíchově.

Jsme jedna z největších online agentur v ČR, která se pyšní odznakem Google Premier Partner a za svou kreativní práci získává každoročně několik ocenění.

Chceš se o nás dozvědět více? Ozvi se nám a nad horkým čajem/kafem či jinou tekutinou si můžeme popovídat 🙂