Ukaž mi stůl a já ti řeknu, co děláš

Nás se nemusíte složitě vyptávat, jaké profese děláme. Stačí se zastavit v kanceláři a naše stoly vám prozradí, jak na tom jsme.

Možná se vám někdy stalo, že jste si při čtení těžko srozumitelného dokumentu, absolvování zbytečné prezentace nebo při nekonečném telefonátu kladli otázku „Proboha proč“? Možná, že se vám to děje právě teď, při čtení tohoto článku. Nebo se vám to stane příští pondělí, až vám od nás přijde report za poslední měsíc.

Abychom vám nelehké hledání odpovědi usnadnili, přinášíme vám malý střípek do mozaiky v podobě fotografií našich pracovních stolů. Další střípek na vás čeká zde, na stránce s fotografiemi našeho týmu. Snad to pomůže.

Kreativní marketing

Zleva

  • víno (prázdné)
  • čaj (skoro prázdný)
  • káva (2ks, prázdná)
  • Sládkova limonáda (netknutá)
  • lihový čistič monitorů (prakticky prázdný)

Stůl keativního marketingu

Kreativní účetnictví

… a taky sociální sítě. Proto ty kapesníky. Je to citlivé děvče.

Stůl kreativní účetní

Analytika a SEO

Komponovaná fotografie mající za snahu zbořit zažitou představu o nezdravém životním stylu lidí pracujících v IT (po pozření první meruňky se začal SEO specialista usmívat a úsměv mu vydržel až do příjezdu sanitky).

Stoly: Analytika a SEO

Projektové řízení

Takhle vypadá stůl projekťáka, když má dovolenou. A taky každý den zhruba ve 14 hodin. Tiše závidíme.

Stůl projektového vedení

PPC

Neúnavný orchestr o jednom muži. Množství vypité kávy není důkazem závislosti, ale urputné snahy zvyknout si dopředu na časový posun pro případ nenadálé cesty na Zéland.

PPC

Datum zveřejnění: 21. 8. 2015
Autor: Vít Novotný