Jak improvizovat v komunikaci?

Registrace pomocí formuláře 👉 zde. 👈 

S jarem v plném rozpuku jsme zvolili téma z trochu jiného soudku! Tentokrát žádné UX, žádné SEO nebo PPC. Je na čase se zastavit a zjistit, jak by nám v životě mohla pomoci schopnost improvizovat v komunikaci.

Na tomto odlehčeném VISIčtvrtku nám Nikola Orozovič ukáže, jak se dá i na nečekané a stresové situace skvěle a pohotově zareagovat. Jak si poradit s argumenty protistrany a jak najít správnou chvíli na vyjádření.

U sklenky červeného nebo bíleho vína se také dozvíte:

🍀 Jestli jste opravdu tak rychlí ve vyjadřování, jak se vám zdá, když si zkoušíte odpovídat v duchu
🍀 Jak improvizace pomůže ke kreativitě  a schopnosti prezentovat
🍀 Jak uvolnit stres a vyčistit si hlavu hravě a nenásilně

Nikola se na poli improvizace pohybuje od roku 2004. Je to kouč improvizace, moderátor, školitel prezentačních dovedností a kreativní komunikace.  Mimo jiné, je jedním ze zakladatelů úspěšné Školy Improvizace a je členem projektu Just!Impro show, který už 7 let vyprodává Švandovo divadlo.

 

Tak se honem přihlaste, místa už ubývají.
Registrace pomocí formuláře 👉 zde. 👈 

Pro přihlášené je vstup zdarma.
Kdy? 25.4. v 19:00 
Kde? Velká konferenční místnost, 1.patro, Impact HUB, Drtinova 10, Praha 5

Těšíme se na vás!
Váš #VISIteam

Přihlásit k odběru pozvánek na Povinné VISIčtvrtky se můžete zde!

 

 

 

Co jsou PoVinné #VISIčtvrtky?

Ve VISIBILITY se rádi dělíme o naše postupy, nasloucháme inspiraci od jiných a víme, že základem úspěchu je tým – ať už interní, nebo rozšířený o naše externí spolupracovníky a sympatizanty. Prostě si rádi povídáme. Mezi sebou, s klienty a taky sami pro sebe. Ale chceme si povídat taky s vámi: věčnými začátečníky, marketingovými mazáky i zapálenými nadšenci.

Pro tyto účely jsme připravili měsíční Povinné #VISIčtvrtky, na kterých vždy rozebereme jedno téma, které trápí nejenom nás, ale především naše klienty. A tudíž může zajímat i vás.

Jak taková akce vypadá?

1x měsíčně pořádáme nabitou přednášku na 1 téma ze světa digitálního marketingu. V neformální atmosféře  se od nás dozvíte o tajích UX, PPC, sociálních sítí, newsletterů, mediálních plánů a dalších témat, kolem kterých se denně točíme.

Každý řečník vám předá osvědčené tipy a triky, které budete moci hned aplikovat na své projekty.

Vstup a lahodné víno, co teče proudem, jsou zdarma pro předem přihlášené (budoucí #VISIčtvrtky najdete na našem FB).

Kdy: většinou poslední čtvrtek v měsíci (kromě státních svátků a období školních prázdnin) nebo dle možností přednášejícího

V kolik: Od 19.00

Kde: Impact HUB Praha, Drtinova 10