Jak uhasit syndrom vyhoření – 16. listopadu 2017

Tentokrát vás večerem provede další člen týmu VISIBILITY, Business Development Partner Honza Komeda. Spoluzakladatel Fio banky, který jí za 6 let zvýšil obrat v cenných papírech z 0 na 60 mld. I přes své pracovní úspěchy Honza poznal, co je syndrom vyhoření a začal hledat odpovědi. Pátral po tom, jak pomoci sobě i vztahu se svou manželkou. Během let prošel mnoha kurzy tantry a dalších směrů (Quodoushka, reiki,…). Nabyté poznání předává se svou ženou v tantrické škole Umění milování, kterou založili.

Se sklenkou červeného nebo bílého vína se během tohoto #VISIčtvrtkudozvíte:

  • Jak zatočit se syndromem vyhoření?
  • Jak vybalancovat práci a osobní život?
  • Jak být sám sebou a u toho zvládat nároky, které na vás klade práce, společnost, vztah a rodina?
  • Kde a jak čerpat celoživotně energii? Pomůže vám nějak duševní hygiena, meditace či tantra?

Pro registrované zdarma. Registrace na http://bit.ly/RegistraceVyhoreni. Na Facebooku https://www.facebook.com/events/1934313050161914/

Co jsou (po)vinné visičtvrtky?

Ve VISIBILITY se rádi dělíme o naše postupy, nasloucháme inspiraci od jiných a víme, že základem úspěchu je tým – ať už interní, nebo rozšířený o naše externí spolupracovníky a sympatizanty. Prostě si rádi povídáme. Mezi sebou, s klienty a taky sami pro sebe. Ale chceme si povídat taky s vámi: věčnými začátečníky, marketingovými mazáky i zapálenými nadšenci.

Pro tyto účely jsme připravili měsíční (po)vinné visičtvrtky, na kterých vždy rozebereme jedno téma, které trápí nejenom nás, ale především naše klienty. A tudíž může zajímat i vás.

Jak taková akce vypadá?

Jednou za měsíc se sejdeme nejen nad tématy, která každodenně řešíme. Ať už to jsou sociální sítě, příprava media plánů, úprava webu, správa PPC kampaní, nebo syndrom vyhoření a víra. Připravíme si pro vás interaktivní zábavu, během které se s vámi řečník podělí o své zkušenosti a prozradí osvědčené tipy.

Přijďte si rozšířit obzory a naučit se něco nového. Nebo nás jenom navštivte a ukažte nám, že to děláte jinak a funguje vám to.

Rádi se s vámi pobavíme a myslíme si, že vás by to s námi mohlo taky bavit. A když ne s námi, tak s vínem určitě!

Kdy: každý poslední čtvrtek v měsíci (mimo prázdniny, kdy pro vás připravujeme nová témata a další novinky a mimo měsíce, kdy se prostě organizace nezdaří😉)

V kolik: Od 18.30

Kde: Impact HUB Praha, Drtinova 10