Mějte krásné bezVISIčtvrtkové léto!

Všem vám děkujeme za účast na našich Povinných #VISIčtvrtcích. Bez vás by tyto večery postrádaly tak skvělou atmosféru! Od začátku tohoto roku jsme přivítali 373 úžasných bytostí a společně vypili 139 lahví vína. Což je úctyhodných 97,3 litrů – dobrá práce!

Moc děkujeme také prezentujícím:

  • Našemu Vítkovi Novotnému, který otevřel letošní kolotoč přednášek a ukázal nám, jak by se měl spouštět nový web.
  • Michalu Draganovi, který udělal rekord v návštěvnosti, když jeho politické kampaně a povídaní o brandu nalákaly nejvíce z vás.
  • Simoně Zábržové, jejíž cesta do srdce zákazníka se vryla i do srdcí našich. Byl to úžasný zážitek a neskutečná atmosféra.
  • Marku Adamcovi, který se podělil o skvělé tipy pro PPC kampaně na Skliku. Naklikat je už bude hračka!
  • Lukáši Křovákovi, který přinesl super informace o chatbotech. Teď už víme, že bez botů se neobujeme do skutečných inovací.
  • A před letní přestávkou jsme se rozloučili plejádou výzev v online marketingu, které řeší náš slovenský CEO Juraj Sasko.

Za jejich čas, ochotu a super informace!

Na všechny se už teď těšíme po letní přestávce 27. 9. 2018, tak si toto datum zapište do svých kalendářů.

Mějte se krásně!

Váš #VISIteam

Přihlásit k odběru pozvánek na Povinné VISIčtvrtky se můžete zde!

Co jsou PoVinné #VISIčtvrtky?

Ve VISIBILITY se rádi dělíme o naše postupy, nasloucháme inspiraci od jiných a víme, že základem úspěchu je tým – ať už interní, nebo rozšířený o naše externí spolupracovníky a sympatizanty. Prostě si rádi povídáme. Mezi sebou, s klienty a taky sami pro sebe. Ale chceme si povídat taky s vámi: věčnými začátečníky, marketingovými mazáky i zapálenými nadšenci.

Pro tyto účely jsme připravili měsíční Povinné #VISIčtvrtky, na kterých vždy rozebereme jedno téma, které trápí nejenom nás, ale především naše klienty. A tudíž může zajímat i vás.

Jak taková akce vypadá?

1x měsíčně pořádáme nabitou přednášku na 1 téma ze světa digitálního marketingu. V neformální atmosféře  se od nás dozvíte o tajích UX, PPC, sociálních sítí, newsletterů, mediálních plánů a dalších témat, kolem kterých se denně točíme.

Každý řečník vám předá osvědčené tipy a triky, které budete moci hned aplikovat na své projekty.

Vstup a lahodné víno, co teče proudem, jsou zdarma pro předem přihlášené (budoucí #VISIčtvrtky najdete na našem FB).

Kdy: většinou poslední čtvrtek v měsíci (kromě státních svátků a období školních prázdnin) nebo dle možností přednášejícího

V kolik: Od 18.30

Kde: Impact HUB Praha, Drtinova 10

 

Přehled témat #VISIčtvrtků 2018:

PRÁZDNINY! Užijte si léto a těšíme se na vás zase v září!