Jak komunikovat s vývojáři

[et_social_share_media][/et_social_share_media]

Pro e-shopy jsou vývojáři klíčovým prvkem pro úspěch. Proto je důležité vědět, jak správně nastavit komunikaci s vývojáři, jak porozumět jejich řeči, a co od nich můžete očekávat. Jaké problémy obnáší nábor nových lidí, a kdy se obrátit na náborovou agenturu.

S tím vším nám přijde poradit Pavel Rusinský, ředitel vývoje v Mergadu.

Pavel má 6 letou praxi v oblasti ecommerce. Začínal jako copywriter pak se přesunul na pozici projektového manažera až nakonec skončil v Mergadu, kde úspěšně vede vývojový tým.

? Kdy? 27. 2. 2020 startujeme v 18:30

?Kde? Velká konferenční místnost, 1.patro, jak jinak než Impact HUB, Drtinova 10, Praha 5

Pro přihlášené je vstup a ? zdarma.

Váš #VISIteam

REGISTRACE

Přihlásit k odběru pozvánek na Povinné VISIčtvrtky se můžete zde!

 

 

Co jsou PoVinné #VISIčtvrtky?

Ve VISIBILITY se rádi dělíme o naše postupy, nasloucháme inspiraci od jiných a víme, že základem úspěchu je tým – ať už interní, nebo rozšířený o naše externí spolupracovníky a sympatizanty. Prostě si rádi povídáme. Mezi sebou, s klienty a taky sami pro sebe. Ale chceme si povídat taky s vámi: věčnými začátečníky, marketingovými mazáky i zapálenými nadšenci.

Pro tyto účely jsme připravili měsíční Povinné #VISIčtvrtky, na kterých vždy rozebereme jedno téma, které trápí nejenom nás, ale především naše klienty. A tudíž může zajímat i vás.

Jak taková akce vypadá?

1x měsíčně pořádáme nabitou přednášku na 1 téma ze světa digitálního marketingu. V neformální atmosféře  se od nás dozvíte o tajích UX, PPC, sociálních sítí, newsletterů, mediálních plánů a dalších témat, kolem kterých se denně točíme.

Každý řečník vám předá osvědčené tipy a triky, které budete moci hned aplikovat na své projekty.

Vstup a lahodné víno, co teče proudem, jsou zdarma pro předem přihlášené (budoucí #VISIčtvrtky najdete na našem FB).

Kdy: většinou poslední čtvrtek v měsíci (kromě státních svátků a období školních prázdnin) nebo dle možností přednášejícího

V kolik: Od 18.30

Kde: Impact HUB Praha, Drtinova 10